با دستیابی به اهداف معین شده رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش خاتمه یافت

به گزارش وبلاگ گنجشک، رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش که با حضور فرمانده کل ارتش و ترسیم اهداف ارزیابی توان تحرک و جابجایی سریع در منطقه عمومی ارومیه برگزار گردید، با دستیابی به اهداف مشخص شده از سوی سلسله مراتب خاتمه یافت.

با دستیابی به اهداف معین شده رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش خاتمه یافت

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ گنجشک، امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال غرب با اعلام خبر فوق گفت: یگان های واکنش سریع و متحرک هجومی نیروی زمینی ارتش مستقر در منطقه شمال غرب با موفقیت رزمایش غیر مترقبه را به سرانجام رساندند.

وی اضافه نمود: روز گذشته از سوی سلسله مراتب فرماندهی به یگان های منطقه شمال غرب نزاجا، برگزاری رزمایش غیر مترقبه ای ابلاغ شد که بلافاصله و در زمان بسیار کم یگان ها با تمام تجهیزات خود را آماده حضور در منطقه رزمایش کردند و در حضور فرمانده کل ارتش و فرمانده نیروی زمینی به اجرای آن پرداختند.

وی با اشاره به تحرک و قدرت سریع جابجایی یگان ها گفت:در این رزمایش تحرک، جابجایی سریع و میزان آمادگی رزمی یگان ها حاضر در میدان مورد ارزیابی نهاده شد.

امیر سرتیپ دوم حاجیلو ادامه داد: تیپ 41 متحرک هجومی، تیپ 25 واکنش سریع، گروه 11 توپخانه با پشتیبانی بالگرد های هوانیروز ماموریت محوله را در حد مطلوبی به اجرا گذاشتند.

ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال غرب با تاکید بر اجرای موفقیت آمیز رزمایش غیرمترقبه اضافه نمود: بحمدلله انتظارات سلسله مراتب فرماندهی برای اجرای رزمایش برآورده شد و این رزمایش که با هدف ارزیابی توان تحرک و جابجایی سریع در منطقه عمومی ارومیه برگزار گردید، با دستیابی به اهداف معین شده از سوی سلسله مراتب سرانجام یافت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "با دستیابی به اهداف معین شده رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش خاتمه یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با دستیابی به اهداف معین شده رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش خاتمه یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید