حسن معجونی اختراع والس را ثبت می نماید

به گزارش وبلاگ گنجشک، حسن معجونی در نمایش اختراع والس به کارگردانی سارا افشار به ایفای نقش می پردازد.

حسن معجونی اختراع والس را ثبت می نماید

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ گنجشک، حسن معجونی کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما و سرپرست گروه تئاتر لیو قرار است با نمایش اختراع والس به کارگردانی سارا افشار در مقام بازیگر به ایفای نقش بپردازد.

اختراع والس از نیمه اول آذر در پردیس تئاتر شهزراد روی صحنه می رود.

معجونی طی حدود 3 دهه حضور درخشان خود در عرصه بازیگری تئاتر در کارنامه کاری خود بازی در نمایش های متعددی از جمله عروسی خون، یادگار سال های شن و در مصر برف نمی بارد علی رفیعی، روز رستاخیز و دیر راهبان فرهاد مهندس پور، من های دو زنده یاد داود رشیدی، ایوانف، در میان ابرها و سالگشتگی امیررضا کوهستانی را ثبت نموده است.

وی همچنین در فیلم هایی، چون از رئیس جمهور پاداش نگیرید، خیابان های آرام و ما همه با هم هستیم کمال تبریزی، اشباح داریوش مهرجویی، برف روی کاج ها پیمان معادی و کنعان و خوک مانی حقیقی به ایفای نقش پرداخته است.

سارا افشار نیز پیش از این نمایش جایگاه ها و married in a. white dress, buried in a. white shroud را در مقام کارگردان را سال 2018 در کشور استرالیا به صحنه برده است.

وی همچنین در نمایش های راهزنان علیرضا کوشک جلالی، باغ آلبالو حسن معجونی، دیده بانان محمدرضا خاکی، خانه برناردا آلبا علی اکبر علیزاد و اسم لیلی رشیدی به ایفای نقش پرداخته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حسن معجونی اختراع والس را ثبت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن معجونی اختراع والس را ثبت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید