پنج هفته سخت و سرنوشت ساز پیش روی استقلال

به گزارش وبلاگ گنجشک، تیم فوتبال استقلال در هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر نیز در خانه مقابل پارس جنوبی جم به پیروزی رسید تا سومین پیروزی متوالی در لیگ و با احتساب جام حذفی، پنجمین پیروزی متوالی اش را به دست آورده باشد.

پنج هفته سخت و سرنوشت ساز پیش روی استقلال

آبی پوشان که حالا هوای تیم شان آفتابی است، بعد از این پیروزی با ارزش، به روزهای سخت خود در لیگ رسیده اند و استراماچونی باید آماده یک چالش بزرگ در نیم فصل نخست باشد.

تیم استراماچونی در هفته نهم یکی از دشوارترین بازیهای نیم فصل خود را پیش رو دارد و باید در تبریز به مصاف یک مدعی زخم خورده به اسم تراکتور برود. آنها سپس در هفته دهم میزبان صنعت نفتی هستند که آنها هم در این فصل در حد مدعی نشان داده و در این هفته با شکست دادن تراکتور شگفتی بزرگی خلق کردند.

آبی پوشان سپس در هفته یازدهم باید در قائم شهر به دیدار نساجی بروند. تیمی که خط حمله ای خطرناک دارد و به سختی در خانه به رقبایش امتیاز می دهد. آنها سپس در هفته دوازدهم میزبان سپاهان، یکی دیگر از مدعیان قهرمانی هستند و در نهایت در هفته سیزدهم باید در مشهد با مدعی دیگری به اسم شهر خودرو دیدار نمایند.

دیدار با تیم های اول، دوم، سوم و پنجم جدول به اضافه دیدار با نساجی که دارای یکی از بهترین خطوط حمله لیگ است در پنج هفته پیش رو چالشی بزرگ برای آبی پوشانی است که در هفته های اخیر خوب بازی نموده و خوب نتیجه گرفته اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پنج هفته سخت و سرنوشت ساز پیش روی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنج هفته سخت و سرنوشت ساز پیش روی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید