کسب و کار

مجلس قانون ساختار دفاتر پیشخوان دولت را تا انتها سال تصویب کند

دبیر کل کانون کشوری پیشخوان دولت گفت: در حال حاضر مجلس قانون ساختار دفاتر پیشخوان دولت را بازنگری نموده و امیدواریم تا انتها سال قانون در کمیسیون اجتماعی تصویب گردد و به صحن مجلس بیاید.

18 فروردین 1400

سه جانبی گرایی و حفظ منافع شرکای اجتماعی رکن اصلی ساختار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: سه جانبی گرایی و حفظ منافع شرکای اجتماعی رکن اصلی ساختار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

18 فروردین 1400

سرانجام مرحله آموزش تسهیلگران طرح توان افزایی اجتماعی در خراسان جنوبی

خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از سرانجام مرحله آموزش تسهیلگران طرح ارتقاء تاب آوری و توان افزایی اجتماعی در استان اطلاع داد.

14 فروردین 1400

دانشگاه سالیک بیلیملری استانبول

دانشگاه سالیک بیلیملری (Sağlık Bilimleri ) یا همان دانشگاه علوم بهداشتی واقع در شهر استانبول ترکیه یک دانشگاه دولتی است که در سال 2015 تاسیس گشت. این دانشگاه اولین بار در قالب یک دانشکده طب و درمان شاهانه ،توسط سلطان عبدالحمید خان دوم در سال 1894 آغاز و در سال 1903...

4 اسفند 1399

آنالیز فرایند جدید سفر و گردشگری در سال 2021

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، آنالیز فرایند جدید سفر و گردشگری در سال 2021 صورت گرفت.

22 بهمن 1399

وزارت نیرو، تفاهم نامه همکاری بین توانیر و انجمن حسابرسان داخلی ایران به امضا رسید

خبرنگاران -در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت توانیر، تفاهم نامه همکاری میان این شرکت و انجمن حسابرسان داخلی ایران به امضا رسید.

9 بهمن 1399

تامین انرژی کشورهای جهان با راکتورهای هسته ای شناور

یک استارتاپ دانمارکی قصد دارد راکتورهای هسته ای کوچکی را روی شناورهایی که مستقیماً به شبکه وصل می شوند، قرار دهد که می توانند تا سال 2025 انرژی مورد نیاز همه کشورهای دنیا را تأمین کنند.

7 بهمن 1399

موضع مجلس درباره بودجه 1400 چیست؟

آنالیز اظهارات بعضی نمایندگان مجلس طی روزهای گذشته درباره لایحه بودجه 1400 نشان می دهد، مخالفت مجلس با این بودجه جدی است ولی در عین حال ردّ کلیات بودجه را نباید از الان قطعی دانست و تصویب کلیات به همراه تغییرات اساسی در جزئیات بودجه هم طرفدارانی دارد....

6 بهمن 1399

جزئیات نمایشگاه های مجازی کتاب اعلام شد

به گزارش خبرنگاران ، با توجه به آغاز فرایند اجرایی نمایشگاه های مجازی کتاب و نظر به برگزاری اولین نمایشگاه مجازی استانی(جنوب کرمان) از تاریخ 29 آذر تا 3دی سال جاری، خانه کتاب و ادبیات ایران سازوکار نمایشگاه های مجازی کتاب را در قالب پرسش و پاسخ های ذیل...

4 بهمن 1399

این بار نوبت تخم مرغ شد، هر شانه نزدیک به 40 هزار تومان

بعد از آرام دریافت قیمت مرغ در بازار این بار نوبت تخم مرغ رسید تا قیمت های جدیدی از خود در بازار ثبت کند؛ قیمت امروز هر شانه تخم مرغ 30 عددی به 40 هزار تومان نزدیک شده است.

17 دی 1399

درباره یک اسلحه مخفی آمریکایی؛ تپانچه High Standard

این اسلحه توسط شرکتی به نام کمپانی فراوری کننده High Standard ساخته شده بود. این کمپانی در سال 1932 توسط مهندسی باتجربه به نام Carl Swebilius تاسیس شد.

17 دی 1399

کربن؛ راز کثیف دیتاسنتر های غول های تکنولوژی

دیتاسنتر ها به اندازه صنعت حمل ونقل هوایی هوا را آلوده می نمایند. با این اوصاف است که مدیران شرکت های تکنولوژی به دنبال راه های نوآورانه برای پاکسازی این تصویر تاریک و سیاه دیتاسنتر ها هستند.

11 دی 1399

بلیط هواپیما لحظه آخری بخریم یا نخریم؟

بلیط هواپیما لحظه آخری یکی از انواع بلیط هایی است که می توانیم از آن برای صرفه جویی در هزینه های مسافرت خود استفاده کنیم.

9 دی 1399

بازار برتر بورس راه اندازی می شود؟

اگر چه بورس تهران در خصوص در دستور کار قرارگرفتن بازار برتر شفاف سازی کرد اما حالا پاسخی دو پهلو در خصوص دامنه نوسان 10 درصدی به این موضوع داده شده است.

4 دی 1399

چگونگی فعالیت بانک های خصوصی از اول آذر

کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در ابلاغیه ای به مدیران بانکی چگونگی خدمت رسانی بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و ساعات کار آن ها را از اول آذر اعلام کرده است.

29 آذر 1399

با تلفن سازمانی دفترشما در5دقیقه صاحب دفتر کار شوید

کسب و کارهای ایرانی با یاری تلفن سازمانی دفترشما در 5 دقیقه می توانند صاحب امکانات تلفن گویا، سانترال حرفه ای، فکس اینترنتی، صندوق صوتی و منشی شوند. به این مجموعه امکانات دفتر کار مجازی می گویند.

25 آذر 1399

کاهش چشمگیر حوزه های رای گیری برای سیاهپوست ها و رنگین پوست های آمریکا

طی دو هفته گذشته رای گیری زودهنگام پیش از روز رسمی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 3 نوامبر، صحنه هایی از صف های طولانی را جلو مراکز رای گیری در سراسر ایالات متحده به وجود آورده است. در حالی که صفوف طولانی رای گیری و شمار آرای ماخوذه نشان گر اشتیاق قابل...

12 آذر 1399

آخرین اخبار از بازار اجاره بها

به گزارش خبرنگاران، بازار مسکن در هر دو حوزه خرید و فروش و اجاره از دو جنس متفاوت با افت تقاضا روبرو شده است. متقاضیان خرید، معاملات را تا بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به حالت تعلیق درآورده اند. در بخش اجاره نیز با توجه به پایان فصل جابه جایی، قراردادها...

10 آذر 1399

ترامپ، بهانه آمریکا برای تحریم هشت شرکت پتروشیمی چه بود؟

خبرنگاران-طبق بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا ، شرکت هایی که در فهرست تحریم ها قرار گرفته اند در ایران، چین و سنگاپور مستقرند و به فروش محصولات پتروشیمی ایران یاری نموده اند.

5 آذر 1399

بازداشت 28 کارمند دستگاه قضایی به دلیل ارتباط با اصحاب پرونده

تهران (پانا) - 28 کارمند دستگاه قضایی به دلیل ارتباط دریافت با اصحاب پرونده و کلاهبرداری از انها بازداشت و تحویل محاکم قضایی شدند.

4 آذر 1399
تعداد: (91)