تکواندو

تکواندو انتخابی گرنداسلم 2019، مومن زاده و اساسه به مدال نرسیدند

مهلا مومن زاده و کوثر اساسه دو ملی پوش تیم ملی تکواندو کشورمان در تورنمنت انتخابی گرنداسلم بودند که پیروز به کسب مدال نشدند.

30 آذر 1398

کیمیا علیزاده به فینال راه یافت، دو طلا در انتظار تکواندو ایران

به گزارش خبرنگاران، کیمیا علیزاده تکواندوکار وزن 62- کیلوگرم تیم بانوان ایران در مرحله نیمه نهایی به مصاف تاتیانا کازمینا از روسیه رفت و با فزونی 9 بر6 مقابل این رقیب، به دیدار نهایی صعود کرد. وی که با پیروزی مقابل فرناندا آگویره از شیلی، آشلی کرایولد...

12 آذر 1398

سروی: عملکرد دختران تکواندو ایران در مسابقات آسیایی بی نظیر بود، تمام توان خود را برای موفقیت در مسابقات جهانی به کار می گیریم

نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو گفت: خدا را شکر عملکرد دختران ایران بی نظیر بود و بچه ها با توجه به برنامه ریزی فدراسیون و اردوهای مستمر توانستند عملکرد واقعی خود را به نمایش بگذارند.

5 شهریور 1398

مسعود سلطانی فر: باید احساس کنیم که مثل گذشته آقای کشتی دنیا هستیم، عملکرد ورزش در 40 سال گذشته طلایی بوده است

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: باید احساس کنیم که مثل گذشته آقای کشتی دنیا هستیم و نباید کاری به قرعه ها داشته باشیم.

27 اردیبهشت 1398

خلیفه: خیلی ها می گفتند تکواندوی ایران دیگر بین قدرت ها نیست، باید اقتدار ایران را حفظ کنیم

سرمربی تکواندوکاران ایران در رقابت های گرنداسلم 2018 چین، گفت: تکواندوی ایران در گذشته سه هیچ از حریفانش جلو بود و الان باید مهم ترین هدف، حفظ اقتدار خانواده بزرگ تکواندوی ایران در دنیا باشد.

20 اردیبهشت 1398